user-controlpanel

مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1396/08/10
اعلام نتایج داوری »
1396/08/15
آخرین مهلت ثبت نام »
1396/08/15
تاریخ برگزاری همایش »
1396/08/25
پوستر همایش
اخبار سایت

 

با توجه به اینکه گواهی پذیرش کاربران در هفته گذشته از طریق پست پیشتاز ارسال گردیده است لذا درصورتیکه پژوهشگران گرامی ، گواهی خود را دریافت ننموده اند، از طریق شماره زیر پیگیری نمایند:

1396/09/11 اطلاعات بیشتر ...


قابل توجه پزوهشگران گرامی

منتخبی از عکس های «اولین همایش ملی بهینه سازی و داده کاوی در مهندسی برق و کامپیوتر» جهت روئت پزوهشگران و بازدیدکنندگان در سایت همایش درج گردیده است؛ جهت روئت عکس ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

با سپاس

دبیرخانه همایش

1396/08/30 اطلاعات بیشتر ...


قابل توجه پژوهشگران عزیز:

به اطلاع کلیه پژوهشگران و شرکت کنندگان در همایش می رساند، مراسم افتتاحیه «اولین همایش ملی  بهینه سازی و داده کاوی در مهندس برق و کامپیوتر» همراه با حضور و سخنرانی جناب آقای دکتر معصومی و جناب آقای دکتر محسن کاتبی جهرمی می باشد.

1396/08/23 اطلاعات بیشتر ...


با توجه به تعداد مقالات و نیز فرصت اندک یک روزه برگزاری همایش، امکان ارائه کلیه مقالات همایش میسر نمی باشد لذا برنامه زمان بندي ارائه مقالات در دو سالن اصلی دانشگاه به شرح ذیل می باشد. از کلیه پژوهشگران، اساتید و دانشجویان تقاضا می گردد ساعت 8:00 صبح جهت پذیرایی و صرف صبحانه و دریافت پکیج همایش  در سالن آمفی تئاتر  دانشگاه حضور به هم رسانند. حضور شما سروران موجب افتخار و دلگرمی برگزار کنندگان همایش خواهد بود

 

با تقدیم سپاس            

    رضا خرم نیا                 

دبیر علمی همایشملی برق و کامپیوتر

1396/08/24 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران و مدعوین عزیز می رساند:

سخنران ویژه گروه برق جناب آقای دکتر محسن معصومی، استادیار گروه مهندسی برق و از اساتید برجسته استان فارس می باشند. موضوع سخنرانی ایشان «رادار مبتنی بر Wi-Fi جهت تشخیص و آشکارسازی رفتارها و فعالیت های انسانی با استفاده از اطلاعات حالت کانال مخابراتی» یا به اختصار «رادار مبتنی بر Wi-Fi» می باشد:

 

1396/08/22 اطلاعات بیشتر ...


پژوهشگران گرامی:

با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات در همایش ملی «بهینه سازی و داده کاوی در مهندسی برق و کامپیوتر»، بر اساس اطلاعات کاربری وارد شده در سامانه همایش انجام می گیرد و صدور گواهی مجدد، خارج از روال از پیش تعیین شده دبیرخانه همایش است  که مستلزم صرف زمان و هزینه اضافی نیز می باشد، لذا توجه به موارد زیر بسیار مهم بوده و اکیداً توصیه می گردد:

1396/07/23 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز می رساند به درخواست مکرر کاربران عزیز و طبق تصمیم کمیته عمی و اجرایی همایش، مهلت ارسال مقالات تا 20 مهرماه 1396 تمدید گردید

لذا کلیه کاربران و پژوهشگران عزیز دقت فرمایید در مهلت مقرر نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند چرا که این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد گردید.

1396/07/10 اطلاعات بیشتر ...


پژوهشگران گرامی

با توجه به اینکه مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش، حداقل توسط 2 داور از کمیته علمی همایش بررسی و ارزیابی میگردد لذا ممکن است .....

 

1396/07/02 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز می رساند به درخواست مکرر کاربران عزیز، مهلت واریز هزینه ثبت نام به مدت 5 روز تمدید گردد

 

 

(این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد گردید)

1396/06/16 اطلاعات بیشتر ...


  طبق مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی–پژوهشي از این پس تنها همایش هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار می باشند.

1396/06/14 اطلاعات بیشتر ...


به استحضار عزیزانی که نیاز به گواهی نامه موقت پیش از موعد برگزاری کنفرانس را دارند می رساند، دبیرخانه کنفرانس شرایطی را ایجاد نموده است که پژوهشگران محترم پس از دریافت نتایج داوری زودهنگام و پرداخت هزینه مربوطه، از منوی "وضعیت داوری" می توانند "گواهی معتبر موقت پذیرش مقاله" ممهور به مهر کنفرانس و امضای ریاست کنفرانس را با فرمت pdf دانلود و پرینت نموده و در اختیار دانشگاه قرار دهند.

1396/05/05 اطلاعات بیشتر ...


از کلیه پژوهشگران گرامی تقاضا می گردد:

به اطلاع می رساند با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات بر اساس اطلاعات موجود کاربران و پژوهشگران در پنل کاربران آنها (نه اطلاعات موجود در مقاله) صادر می گردد، لذا از کلیه پژوهشگران تقاضا می گردد اطلاعات ثبت شده در سامانه که در زمان ثبت نام از سوی سامانه همایش در پنل کاربری از شما خواسته می شود به دقت تکمیل گردد. همچنین نام نویسنده مسئول، نویسندگان همکار وعنوان مقاله در پنل کاربری با مشخصات نویسندگان در مقاله یکسان باشد چرا که اطلاعات موجود در پنل کاربری جهت صدور گواهی پذیرش مورد استفاده قرار می گیرد.

1396/05/05 اطلاعات بیشتر ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند که «همایش ملی بهینه سازی و داده کاوی در مهندسی برق و کامپیوتر» با مجوز دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و دارای مجوز پایگاه استنادی علوم جهان اسلام می باشد.

 

1396/05/03 اطلاعات بیشتر ...


افیلیشن چیست؟

افیلیشن به زبان ساده به معنی «وابستگی سازمانی» می باشد و به نوعی به مقاله هویت می دهد که نویسنده مقاله خود را از کدام سازمان یا مرکز علمی و دانشگاهی ارسال می نماید.

 

 

1396/05/02 اطلاعات بیشتر ...


با عنایت به حضور اساتید برجسته و ارزشمند کشو در همایشر و نیز حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی واجرایی معتبر و جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور، لذا رعایت اخلاق حرفه ای واصول اولیه علمی از الزامات تهیه وارسال آثار علمی پژوهشی می باشد...
 

1396/05/02 اطلاعات بیشتر ...


با سلام

احتراماً؛ از کلیه پژوهشگران تقاضا می گردد می بایست حتما از فرمت تعیین شده جهت تهیه و نگارش مقالات در جعبه ابزار «فرمت نگارش مقالات» استفاده گردد

 

1396/04/08 اطلاعات بیشتر ...از کلیه پژوهشگران تقاضا می گردد اطلاعات ثبت شده در سامانه که در زمان ثبت نام از سوی سامانه همایش در پنل کاربری از شما خواسته می شود به دقت تکمیل گردد.

1396/03/01 اطلاعات بیشتر ...


 دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر برگزار می نماید:

همایش ملی بهینه سازی و داده کاوی در مهندسی برق و کامپیوتر 

1396/03/01 اطلاعات بیشتر ...


کمیته علمی و اجرایی همایش ملی «بهینه سازی و داده کاوی در مهندسی برق و کامپیوتر»، با نگاه به آینده و دقت به خط مشی های در حوزه مهندسی برق  و کامپیوتر، تلاش در برپایی هرچه بهتر این همایش خواهند داشت. 

1396/03/01 اطلاعات بیشتر ...


جناب آقای دکتر خرم نیا معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر و دبیر علمی همایش، طی پیامی به نخبگان و صاحب نظران این حوزه، از کلیه متخصصین، صاحب نظران و محققان و علاقه مندان حوزه مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات جهت شرکت در این همایش دعوت نمودند.

1396/03/01 اطلاعات بیشتر ...